Laser Magma

Laser diodowy Magma jest niezwykle precyzyjnym urządzeniem, które uszkadza tylko mieszki włosowe. Dzięki temu minimalizuje wpływ na otaczającą skórę.

Magma umożliwia wykonywanie szerokiej gamy zabiegów takich jak trwałe usuwanie włosów, zmian naczyniowych i przebarwień skórnych, fotoodmładzania i leczenia grzybicy paznokci.

Laser Magma TK zapewnia wiele trybów leczenia, a ich dobór i szybkość zabiegu umożliwia integracja z wbudowanym w system miernikiem melaniny. Miernik pobiera odczyt poziomu stężenia melaniny w skórze i zaleca odpowiedni program leczenia. Pozwala to na precyzyjną kontrolę, maksymalną wydajność leczenia i gwarancję najwyższego komfortu podczas zabiegów na wszystkich typach skóry.

Urządzenie produkowane jest w Izraelu, kraju który jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie najnowocześniejszych technologii i prekursorem stosowania laserów w medycynie.

Zawsze szybkie i bezbolesne zabiegi!

Nasz laser charakteryzują:

  • komponenty wyposażone w najnowszą technologię zapewniającą szybką pracę we wszystkich trybach i na wszystkich typach skóry
  • błyskawiczne szybkie schłodzenie końcówki zabiegowej nawet w temperaturze pokojowej do 27,5 ° C co daje efekt bezbolesnego zabiegu
  • komfort zabiegu bez przykrego zapachu charakterystycznego dla depilacji laserowej

Zobacz również

Bezbolesna depilacja laserowa.
Twój komfort ma dla nas znaczenie.

Loader
Zadzwoń do nasUsługi Dietetyczne