GŁADKA SKÓRA NA ZAWSZE

laser diodowy następnej generacji

BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA

Twój komfort ma dla nas znaczenie

FOTOODMŁADZANIE

przywróć skórze jej młodzieńczy wygląd

Jak długo trwa zabieg depilacji laserowej?

Wszystko zależy od tego, które miejsce depilujemy i jak intensywne owłosienie posiadamy. Najdłużej trwa depilacja większych obszarów ciała na przykład pleców czy całych nóg, która może zająć od 60 do 90 minut, pachy czy bikini od 15 do 30 minut, a wąsik czy broda zaledwie 5 – 10 minut.

Czy przed zabiegiem trzeba ogolić włosy?

Tak, najlepiej jest wykonać golenie w dzień zabiegu. Jeśli jednak Twoja skóra jest skłonna do podrażnień lub nie masz takiej możliwości zrób to dzień wcześniej. Na  pierwsze spotkanie pozostaw mały nieogolony obszar miejsca, które chcesz poddać zabiegowi, by kosmetolog oceniła kolor i grubość Twoich włosków. W przypadku stawienia się na zabieg z zupełnie nieprzygotowanym miejscem zabiegowym zastrzegamy sobie prawo do doliczenia opłaty za ogolenie miejsca zabiegowego wynoszącej od 20 złotych wzwyż.

Jak powinnam się przygotować do zabiegu depilacji?

Na samym początku zapoznaj się z przeciwwskazaniami. Na pierwszej wizycie kosmetolog przeprowadzi z Tobą wywiad i upewni się, że nic nie stoi na przeszkodzie by wykonać zabieg. W dniu zabiegu należy ogolić maszynką miejsce poddawane zabiegowi. Jeżeli występują u Ciebie podrażnienia po goleniu lub nie masz takiej możliwości zrób to dzień wcześniej. Jeżeli przychodzisz po raz pierwszy zostaw mały obszar ciała nieogolony by kosmetolog oceniła ich grubość i kolor. Pamiętaj, by miejsca zabiegowego nie podrażniać stosowaniem peelingów, nie nakładać kremów ani balsamów. W przypadku stawienia się na zabieg z zupełnie nieprzygotowanym miejscem zabiegowym zastrzegamy sobie prawo do doliczenia opłaty za ogolenie miejsca zabiegowego wynoszącej od 20 złotych wzwyż.

Czy depilację laserową można wykonać w każdej chwili, na przykład tuż przed zaplanowanym urlopem?

Do depilacji laserowej powinniśmy się odpowiednio przygotować. Przez okres od 4 do 8 tygodni nie powinniśmy usuwać włosków woskiem, depilatorem czy pęsetą, a dzień przed wizytą należy dokładnie zgolić je maszynką. Po zabiegu depilowane miejsca mogą być podrażnione, należy je więc chronić przed bezpośrednim wpływem słońca i stosować wysokie filtry przeciwsłoneczne przez około 4 tygodnie. Zatem najlepiej jest zaplanować zabieg tak aby nasza skóra miała czas na regenerację.

Czy laser usunie problem wrastających włosków?

Zdecydowanie tak i jest to najlepsze rozwiązanie problemu wrastających włosków, ponieważ likwiduje główną przyczynę problemu – włoski.

Ile zabiegów należy wykonać by usunąć niechciane owłosienie?

Ilość zabiegów to bardzo indywidualna sprawa. Włosy znajdują się w różnej formie wzrostu. W trakcie zabiegu usuwane są włosy w fazie wzrostu (anagen). Laser nie działa na włoski znajdujące się w fazie przejściowej (katagen) czy spoczynku (telogen). Dlatego też potrzeba kilka zabiegów w odpowiednich odstępach czasu aby usunąć całe owłosienie i jest to najczęściej 4 – 6 serii.

 Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Problem z bolesnymi zabiegami depilacji laserowej dotyczy urządzeń starej generacji – u nas Ci to nie grozi 🙂 Ponadto nasz Laser Magma Forma TK wyposażony jest w system podwójnego chłodzenia, dzięki czemu unikniesz najmniejszego nawet dyskomfortu charakterystycznego dla tego typu zabiegów innymi urządzeniami.

W jakim wieku mogę rozpocząć depilację?

Zabiegi depilacji laserowej można rozpocząć już od 16 roku życia, kiedy procesy hormonalne ulegają stabilizacji. Jednak każda osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, a chciałaby poddać się zabiegowi, powinna przyjść na wizytę z opiekunem prawnym.

Czy po zabiegu wykonywanym na skórze twarzy można od razu nałożyć makijaż?

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, a w niektórych przypadkach delikatnie obrzęknięta. Zalecamy by makijaż wykonać dopiero po kilku godzinach by skóra miała czas na wyciszenie się i regenerację.