Poznaj opinie zadowolonych Klientów

Cytat

Milena - opinia

Najlepsze miejsce jakie może być :) dla kobiety w celu poprawy swojego samopoczucia,zdrowia,pozbycia się kompleksów :) Obsługa przemiła zarówno Pani Maja jak i Pani Paulina bardzo profesjonalne, jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie️ Gorąco polecam !!! P.s. Mają w sprzedaży najlepszą paste z nerkowców ever!

Milena
Cytat

Pola - opinia

Polecam ! Przemiła Pani kosmetolog wykonująca zabieg. Depilacja praktycznie bezbolesna po pierwszym razie już widać efekty

Pola
Cytat

Dominika kliment - opinia

Polecam, przemiła obsługa:) zakupiłam bon na resztę zabiegów, mam nadzieję że jak najszybciej uda nam się spotkać by kontynuować:) ( aha zajmowaliśmy się przebarwiebiami głównie na czole )

Dominika kliment
Cytat

Daniela - opinia

Polecam! Z początku byłam nieco przestraszona:) ale wszystko zostało mi porządnie wytłumaczone a sam zabieg był przyjemny! Oczywiście efekty tylko potęgują moje zadowolenie :))

Daniela
Cytat

likwidacja przebarwień

sam pobyt w salonie to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm. Jeśli chodzi o zabieg jest bezbolesny i wykonywany z pełną starannością. Jestem mega zadowolona. Będę tam wracać :

Basia
Cytat

Rewelacja! :)

Swietny kontakt z klientem, pelen profesjonalizm przy wykonywaniu zabiegu, co czyni z niego czysta przyjemnosc :) Na kolejne wroce z usmiechem i pewnoscia, ze dobrze trafilam. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje!

Julia

Bezbolesna depilacja laserowa.
Twój komfort ma dla nas znaczenie.

Loader
Zadzwoń do nasUsługi Dietetyczne